چگونه محیط کار در کار طراحی اثر می گذارد

بعضی از اوقات، به عنوان یک طراح وب یا دیجیتال ممکن است که در دام دنیای کوچک کامپیوتر و طراحی بیافتیم، و تمام تلاش هایی را که برای حل کردن مشکلات کاربران انجام داده ایم، منجر به شکست شود. اگر از کسانی هستید که اغلب فکر می کنید در یک چاله تکنولوژی گیر کرده اید و نمی توانید بیرون بیاید، بهترین کار آن است که از میز کاری خود بلند شوید و به دنیای بیرون بروید. اما به عنوان یک طراح خلاق باید به چه چیزهایی در دنیای بیرون توجه کنید ؟

دکتر استارتاپ (مهدی علیپور) چگونه کار می کند

این مطلب به درخواست وبسایت راکت تهیه شده ، از من خواسته شده تا در مورد روتین های روزمره ، سبک کاری ، فضای کارم و ابزارهایی که استفاده میکنم براتون توضیح بدم :

چگونه استرس کمتری در سال 2019 داشته باشیم

* این مقاله توسط مربی Udemy گرگوری Caremans نوشته شده است.


این را تصور کنید: شما کفش های در حال دویدن را اجرا می کنید تا بخار پس از یک روز مخصوصاً استرس زا ، بخار شود. از آخرین باری که احساس استرس می کنید ، حدود یک ماه قبل ، دیگر ورزش نکرده اید. بعد از طی کردن چند مایل ، احساس طراوت می کنید و به خود می گویید ، "من باید این کار را بیشتر انجام دهم."


این امر به عنوان رویکرد آتش نشان برای مدیریت استرس نامیده می شود. شما صبر می کنید تا زمانی که شما استرس برای انجام کاری در مورد آن صبر کنید. همه ما آنجا بوده ایم یا حداقل نسخه ای از آن را تجربه کرده ایم. رویکرد پایدارتر برای مقابله با استرس پیروی از مانترا "من باید بیشتر از قبل انجام دهم" است. حفظ عادت های تسکین استرس حتی وقتی احساس نمی کنید استرس ایجاد می کند انعطاف پذیری است ، بنابراین وقتی با یک وضعیت استرس زا روبرو هستید ، به همان اندازه تحت تأثیر قرار نخواهید گرفت.

4 راه برای جلوگیری از فرسودگی در محل کار

بیایید با آن روبرو شویم: همه ما گاهی اوقات به دیوار ضربه می زنیم. صندوق ورودی ما سرریز است ، تقویمهای ما بسته بندی شده اند و پیام های گپ متوقف نمی شوند. اما فرسودگی شغلی یک وضعیت پایدار نیست. یادگیری و تدریس هر دو روش عالی برای شارژ مجدد هستند زیرا آنها ذهن شما را درگیر می کنند و شما را به ادامه حرکت انگیزه می دهند. مطمئناً ، خم شدن در نتفلیکس و دراز کشیدن در آفتاب هر دو شایستگی های خود را دارند ، اما اگر چیزی بیش از یک تعویق موقت از فرسودگی می خواهید ، بهتر است مغز خود را فعال و مناسب نگه دارید.


حتی اگر می دانیم که این برای ما بد است ، به نظر نمی رسد کارگران آمریکایی به خودمان استراحت دهند. بسیاری از ما هنوز "فرهنگ شلوغی" می خریم و سعی می کنیم شمع را در هر دو طرف بسوزانیم. جای تعجب نیست که ما از میزان فرسودگی شغلی رنج می بریم. تحقیقات شرکت من نشان داد که تقریبا نیمی (47٪) از کارگرانی که مورد بررسی قرار گرفته اند احساس آتش سوزی کرده اند. این رقم در بین هزاره ها به 53٪ و ژنرال Z افزایش یافت.


اگر شما یکی از بسیاری از مبتلایان به فرسودگی هستید ، ممکن است در تمام طول روز گشت و گذار کنید تا تمام روز را گشت و گذار کنید. خوشبختانه ، رویکردهای واقع بینانه تری برای مبارزه با فرسودگی شغلی وجود دارد که تمام مدت تعطیلات شما را به خطر نمی اندازد یا امنیت شغلی را به خطر نمی اندازد.